Przewijaj w dół
Jak działamy

 

Podstawą naszego działania jest skuteczna komunikacja.
Twoje potrzeby są dla nas priorytetem.

 

Analiza i doradztwo

Dyskutujemy o Twoich potrzebach i na tej podstawie przygotowujemy szczegółową analizę wstępną. Szyjemy system na miarę lub analizujemy dotychczasowy, aby zaproponować jego usprawnienie. Bazując na uzyskanych informacjach, przedstawiamy możliwe rozwiązania i wstępną wycenę. Zapewniamy doradztwo w zakresie UX. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że twój system będzie intuicyjny w obsłudze.

 

Zarządzanie projektem

Tradycyjne metody zarządzania projektami łączymy z metodami zwinnymi. Przed przystąpieniem do działania przygotowujemy szczegółową analizę zagrożeń, określamy kluczową dokumentację, proponujemy rozwiązania adekwatne do Twoich potrzeb i budżetu. Szczegółowo analizujemy uwarunkowania okołoprojektowe, które mogą wpłynąć na realizację projektu. Przy tworzeniu oprogramowania pracujemy w oparciu o zwinną, iteracyjną i przyrostową metodykę Scrum. Stale weryfikujemy priorytety w projekcie.

 

Testy i integracja

Programujemy z wykorzystaniem techniki Test-Driven-Development. Najpierw piszemy automatyczne testy do funkcji, które mają powstać. Następnie implementujemy poszczególne funkcje, pamiętając o ciągłej integracji kodu i wersjonowaniu. Ułatwia to identyfikację potencjalnych błędów systemu i eliminuje zagrożenie utraty wyników pracy. Każda funkcja sprawdzana jest przez zespół testerów oraz przez automatyczne skrypty.

 

Wdrożenie i przekazanie

Po przetestowaniu wszystkich funkcjonalności wdrażamy rozwiązanie informatyczne w Twojej firmie. Zapewniamy szkolenie z obsługi systemu dla określonego przez Ciebie zespołu. Przez początkowy okres po wdrożeniu zapewniamy tzw. asystę powdrożeniową. Dzięki naszym usługom możesz poczuć się pewnie przy samodzielnej obsłudze systemu. Wdrożone rozwiązanie nie będzie skrywać przed Tobą żadnych tajemnic.

 

Aktualizacje i utrzymanie

W trakcie trwania umowy odpowiadamy za wszystkie aktualizacje do najnowszej wersji. Proaktywnie monitorujemy wydajność i poprawność działania. Zapewniamy sprawne działanie systemu, wsparcie techniczne i utrzymanie obowiązujących standardów bezpieczeństwa oraz jakości SLA 24/7. Stabilna praca systemu umożliwia solidne funkcjonowanie Twojego biznesu oraz ciągłość procesu obsługi klientów.

Kontakt

Łukasz Wojtkowski
+48 501 754 824

Paweł Gawłowski
+48 509 952 065

Adres

Walecznych 21/1
03-916 Warszawa
Polska

Wszelkie prawa zastrzeżone Evide © 2016